Student Veterans of America Jobs

Welcome to SVA’s jobs portal, your one-stop shop for finding the most up to date source of employment opportunities. We have partnered with the National Labor Exchange to provide you this information. You may be looking for part-time employment to supplement your income while you are in school. You might be looking for an internship to add experience to your resume. And you may be completing your training ready to start a new career. This site has all of those types of jobs.

Here are a few things you should know:
  • This site is mobile friendly. You do not need a log-in or password to access information.
  • Jobs on this site are original and unduplicated and come from three sources: the Federal government, state workforce agency job banks, and corporate career websites. All jobs are vetted to ensure there are no scams, training schemes, or phishing.
  • The site is refreshed daily to remove out-of-date content.
  • The newest jobs are listed first, so use the search features to match your interests. You can look for jobs in a specific geographical location, by title or keyword, or you can use the military crosswalk. You may want to do something different from your military career, but you undoubtedly have skills from that occupation that match to a civilian job.

Job Information

Edgewell Personal Care Brands, LLC Material Warehouse Manager in Nove Modlany, Czech Republic

Edgewell je mezinárodní společnost s hlavním sídlem v USA. Zabývá se výrobou produktů osobní péče, a to v oblastech mokrého holení, péče o pleť a opalovací prostředky, péče o ženy a kojenecké péče. Po celém světě zaměstnává přibližně 6000 zaměstnanců a její výrobky se prodávají ve více než 50 zemích po celém světě.

V Nových Modlanech u Teplic působí Edgewell od roku 2008 pod názvem Personna International CZ s.r.o. a zabývá se výrobou holicích strojků vlastních značek jako je např. Wilkinson Sword a značek evropských retailových řetězců.

V teplickém závodě pracuje více než 800 zaměstnanců a společnost tak patří mezi nejdůležitější zaměstnavatele Ústeckého kraje.

Na této pozici Vaším úkolem bude:

  • dohled nad veškerými operacemi materiálového skladu v teplickém závodě, včetně aktivit třetích stran

  • strategické vedení týmu materiálového skladu (příjem, expedice, skladování materiálu) – motivace, rozvoj, řízení pracovního výkonu

  • naplnění stanovených cílů s ohledem na efektivní nakládání s finančními prostředky a dodržování rozpočtu

  • zajištění souladu procesů a postupů v materiálovém skladu s interním auditem SOX a evropskými a lokálními bezpečnostními a kvalitativními standardy

  • vedení projektů s cílem neustálého zlepšování procesů

  • spolupráce s dalšími odděleními a externími partnery

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

  • SŠ/VŠ vzdělání se zaměřením na logistiku nebo ekonomiku

  • Výborná znalost českého jazyka, angličtina na úrovni B2

  • Znalost práce s aplikacemi MS Office – především MS Excel, znalost SAP

  • Relevantní praxe min. 5 let v oblasti logistiky

  • Vedoucí schopnosti, tah na branku, iniciativa

  • Výborné organizační a komunikační dovednosti

Co vám můžeme nabídnout:

  • práci na zajímavých projektech v dynamickém prostředí nadnárodní společnosti, kde lidé jsou na prvním místě

  • přátelské pracovní prostředí

  • podporu při vzdělávání a rozvoji

  • 5 týdnů dovolené

  • půlroční bonusy

  • zvýhodněné stravování za 15Kč

  • cafeterii na volnočasové aktivity

  • flexibilní pracovní dobu - možnost občasné práce z domova

  • akce pro zaměstnance

Společnost Edgewell je zaměstnavatelem s rovnými příležitostmi. Děláme vše pro to, abychom vytvořili spolupracující a různorodý globální tým, kde se daří dobrým nápadům a kde se naši kolegové mohou učit a vést. Zakazujeme diskriminaci na základě věku, barvy pleti, zdravotního postižení, rodinného nebo rodičovského stavu, národnostního původu, rasy, náboženství, pohlaví, sexuální orientace, genderové identity, statusu veterána nebo jakéhokoli jiného zákonem chráněného statusu v souladu s platnými federálními, státními a místními zákony. Hluboce nasloucháme a mluvíme přímo, abychom vytvořili prostředí otevřené odlišnostem. Naším cílem je přinášet radost nejen produktům, které vytváříme, a lidem, kterým sloužíme, ale také našim kolegům po celém světě.

DirectEmployers