Student Veterans of America Jobs

Welcome to SVA’s jobs portal, your one-stop shop for finding the most up to date source of employment opportunities. We have partnered with the National Labor Exchange to provide you this information. You may be looking for part-time employment to supplement your income while you are in school. You might be looking for an internship to add experience to your resume. And you may be completing your training ready to start a new career. This site has all of those types of jobs.

Here are a few things you should know:
  • This site is mobile friendly. You do not need a log-in or password to access information.
  • Jobs on this site are original and unduplicated and come from three sources: the Federal government, state workforce agency job banks, and corporate career websites. All jobs are vetted to ensure there are no scams, training schemes, or phishing.
  • The site is refreshed daily to remove out-of-date content.
  • The newest jobs are listed first, so use the search features to match your interests. You can look for jobs in a specific geographical location, by title or keyword, or you can use the military crosswalk. You may want to do something different from your military career, but you undoubtedly have skills from that occupation that match to a civilian job.

Job Information

Carmeuse Americas Zmenový údržbár - mechanik Košice in Košický kraj, Slovakia

Lokalita: Košice, Slovensko

Pracovný čas: Pracovnú činnosť vykonáva v zmenovom režime podľa pokynov nadriadeného

Náplň práce:

-Vykonáva zváračské a paličské práce v objekte závodu Vápenka​

-Pracovnú činnosť vykonáva v zmenovom režime podľa pokynov nadriadeného ​

-Zúčastňuje sa opakovaných a základných školení podľa potrieb závodu Vápenka ​

-V neprítomnosti zastupuje obsluhu vykládky uhlia a obsluhu triediarne​

-Vykonáva činnosť zmenového zámočníka a riadi sa Pracovným postupom pre zmenového zámočníka​

-Obsluhuje vysokozdvižný vozík, ak vlastní a má platné osvedčenie pre obsluhu VZV ​

-Zúčastňuje sa pri odstraňovaní porúch a havárii aj mimo pracovnej doby podľa požiadaviek závodu​

-Vykonáva mazaciu činnosť podľa Mazacieho plánu v prípade neprítomnosti mazača​

-Spolupracuje s mazačom pri plnení Mazacieho plánu​

-Rešpektuje ciele stanovené nadriadeným pracovníkom​

-Dodržiava všetky pravidlá, smernice, procedúry a inštrukcie​

Základné požiadavky:

-SOŠ – technického smeru (strojnícka, elektrotechnická, hutnícka)​

-Trestno-právna bezúhonnosť​

-Ochota pracovať na zmeny podľa pokynov nadriadeného ​

-P-MNT-SK-KO-1.10 PBTP pre opravu a údržbu dopravných ciest​

-P-MNT-SK-KO-1.12-Obsluha a údržba zariadení v kompresorových staniciach​

-P-MNT-SK-KO-1.14 PBTP pre výmenníkovú stanicu a tlakové nádoby v závode Vápenka KE​

-P-MNT-SK-KO-1.16 PBTP pre opravu a údržbu linky alternatívne palivá​

-P-MNT-SK-KO-1.17-Miestny prevádzkový poriadok zdvíhacie zariadenia​

-P-MNT-SK-KO-1.2 PBTP pre mazanie výrobných agregátov​

-P-MNT-SK-KO-1.4 PBTP pre opravu a údržbu pecných liniek č.1,2,3,4​

-P-MNT-SK-KO-1.6 PBTP pre opravu a údržbu odprašovacích zariadení​

-P-MNT-SK-KO-1.8 PBTP pre obsluhu, opravu a údržbu mechanizmov​

-Zváračský preukaz​

-Paličský preukaz​

-Preukaz na VZV​

Requisition ID : 192255

DirectEmployers